Ceník a podmínky poradenství

Ceník

Psychoterapeutické poradenství – 800kč

Mentální koučink a kariérní poradenství – 1200kč

Za poradenství se platí vždy na konci našeho setkání. Každé další sezení již podle ceníku, přičemž jeho délka je vždy 55 minut.  Platba je možná v hotovosti, kartou či bankovním převodem na účet.

V případě, že se domluveného sezení nemůžete zúčastnit, dejte mi, prosím, vědět 24 hodin před jeho začátkem. V opačném případě, nebo pokud se nedostavíte, vás požádám o uhrazení poloviny částky za toto setkání, protože váš termín již nestihnu obsadit jiným klientem.

Nabízené služby nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Pokud by překážkou našeho setkání měla být vaše momentální nelehká finanční situace, i tak se mi určitě ozvěte. Pevně věřím, že společně najdeme cestu.

Etika a diskrétnost

Můžete se mi svěřit se zcela klidným vědomím. Veškeré vámi sdělené informace považuji za naprosto důvěrné a stejně diskrétně k nim budu také přistupovat. Je to zcela zásadní a základní pravidlo, které ctím a respektuji. Pokud budete chtít, nemusíte mi sdělit ani své jméno, a naše sezení tak mohou probíhat anonymně.

Objednání

Objednávat se můžete telefonicky na čísle: 607 645 981. V případě, že vám telefon nezvednu, s největší pravděpodobností se věnuji některému ze svých klientů. Nemusíte mít strach, ozvu se vám hned poté, co probíhající sezení skončí.

Kontaktovat mne můžete také prostřednictvím e-mailu na adrese: info@janabernas.cz. Určitě vám odepíšu s možnými termíny našeho setkání a konečnou objednávku pak opět potvrdím e-mailem.

Objednat se

Frekvence a délka návštěv

Frekvence i délka našich sezení je pouze vaší volbou. Odvíjí se od vašich aktuálních potřeb během našich sezení, na kterých se pak dále domlouváme. Žádné z našich sezení vás nezavazuje k další návštěvě. Mějte na paměti, že naše schůzky jsou zcela dobrovolné a že je kdykoliv můžete ukončit. Přijdete pouze tolikrát, kolikrát to sami uznáte za vhodné, prospěšné a užitečné, což nakonec nejlépe poznáte vy sami.

Ze zkušeností lze říci, že pro realizaci vnitřní změny je především zpočátku nejúčinnější frekvence sezení 1x týdně, nebo 1x za 14 dní, i když opět je nutné dodat, že záleží jen a jen na vašich potřebách. Stejně tak je i průběh jednotlivých sezení naprosto individuální. Stává se, že klient přichází nejprve s tématem pro koučink, který nakonec vyřeší, ale otevře třeba daleko hlubší téma. V podstatě si tak  tímto způsobem zcela přirozeně otestuje vzájemnou spolupráci a důvěru.

Obecně lze tedy říci, že průměrný počet sezení v případě koučinku je okolo dvou až pěti, hlubší změny samozřejmě trvají déle.

Naše společná sezení nemusí být pravidelná

Poradenství vychází ze života. Potřeba hledat řešení kopíruje fakt, v jaké životní etapě se právě nacházíme. Proto i vy mne můžete kontaktovat kdykoliv, kdy budete mít nutkání dané téma otevřít nebo osobně probrat nově nastalou situaci. Buď tedy potřebu a důvod k sezení máme, nebo to necháme na „jindy“. I v rámci našich životů máme přátele, se kterými se nevidíme delší dobu.

Stejně tak, pokud se kdykoliv rozhodnete přerušit nebo ukončit naše sezení, je to naprosto v pořádku. Pokud mne v budoucnu opět budete potřebovat, můžete mne znovu kontaktovat. Z ukončení sezení výčitky nemějte! Nejste k ničemu zavázáni! Je to jen na vás!

Jednorázová sezení

Máte-li specifický problém, můžete se ke mně objednat i na jednorázové sezení.

Pokud sami váháte, zda je správný čas zvolit poradenství jako řešení vašich obtíží, pak bych vám doporučila říci si „proč ne“ a jít to zkrátka zkusit. Naše sezení nejsou závazná a je naprosto v pořádku, pokud se rozhodnete je kdykoliv přerušit nebo ukončit.

Najdete mne na adrese:

Loretánské náměstí 3
Praha 1

Tel: 607 645 981

Objednat se